Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Podróże po Polsce!

04-11-2023 20:08 Mały Samorząd Uczniowski

Przez ostatni miesiąc uczniowie klasy 3b brali udział w klasowym projekcie „Poznaj Polskę”.  Poszukiwali informacji o wybranych miastach Polski, zbierali zdjęcia, widokówki, ciekawostki, informacje o znanych postaciach, malowali, rysowali, po to , by zadziwić innych nie tylko swoją wiedzą, ale także umiejętnościami plastycznymi i poczuciem estetyki. 

Wszystko, co zebrali, początkiem listopada zaprezentowali w postaci ogromnych plakatów.

 Zachęcamy wszystkich do podziwiania efektów ich pracy😊