PODWIECZOREK UCZNIA :)

20-02-2021 18:33 Profilaktyka

Podwieczorek - posiłek spożywany późnym popołudniem, "pod wieczór". Wypełnia przerwę między obiadem a kolacją. Zazwyczaj na ten posiłek składają się lekkie przekąski lub pije soki owocowe, koktajle lub ciepłe napoje.

W czasie pandemii i nauki zdalnej mamy więcej czasu, by zrobić dla siebie i innych, pyszny i zdrowy podwieczorek.

Nasi uczniowie samodzielnie przygotowali taki posiłek w ramach lekcji wychowania fizycznego. Byli bardzo kreatywni.

W menu pojawiły się:

- sałatki owocowe i warzywne,

- naleśniki, pancake z owocami, miodem,

- budynie, kisiele z owocami domowej roboty,

- kanapki,

- zdrowe napoje (smoothie, koktajle),

- lody, galaretki domowej roboty,

NIECH PODWIECZOREK STANIE SIĘ PRZYJEMNYM RYTUAŁEM !