Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

„Przyroda latem” - konkurs fotograficzny dla klas I – III i IV – VIII

10-09-2023 16:21 Ogłoszenia

Rok szkolny rozpoczęty, ale lato jeszcze się nie skończyło :)
Zapraszam do udziału w konkursie fotograficznym „Przyroda latem”.
Może już macie ciekawe zdjęcia z tegorocznych wakacji lub sfotografujecie przyrodę pod koniec lata....

 

Warunki konkursu:

  - przesyłamy maksymalnie trzy, samodzielnie wykonane zdjęcia, przedstawiające przyrodę latem
 na konto p. Edyty Pawłowskiej przez mobidziennik,
 - termin przesyłania prac do 02.10.2023 r.
 - ogłoszenie wyników 17.10.2023 r.