XI edycji konkursu plastycznego "POCZTÓWKA Z BIELSKA - BIAŁEJ pod hasłem MALUCH - kultowe autko rodem z B-B.

Dom Kultury "Olszówka" był organizatorem XI edycji konkursu plastycznego
"POCZTÓWKA Z BIELSKA - BIAŁEJ pod hasłem
MALUCH - kultowe autko rodem z B-B.

Uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w tym konkursie i osiągnęli znakomite wyniki!

Laureatkami zostały:

Laura Matyja z kl.7a - 1 miejsce

Maria Trela z kl.6b , Weronika Wolny z kl.7a, Maria Rutkowska absolwentka z 8a - 2 miejsce

Katja Rados z kl.6b - 3 miejsce

Wyróżnienia zdobyły Nikola Sekuła z kl.8a oraz absolwentka z 8b Anna Salecka.

Wszystkim Laureatkom konkursu gratuluję i życzę dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich artystycznych talentów i uczniowskich pasji.

Sylwia Dubiel