Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU PLASTYCZNO – LITERACKIEGO DLA KLAS 1-3

W czasie apelu z okazji Święta Niepodległości został rozstrzygnięty konkurs plastyczno – literacki „Witaj Jesieni”.

Zadaniem uczniów klas pierwszych i drugich było przedstawienie w wybranej technice plastycznej piękna jesiennego lasu natomiast uczniowie klas trzecich mieli w formie opisu, listu, wiersza, dialogu lub w inny swobodny sposób opisać tę niezwykle kolorową porę roku.

Konkurs cieszył się ogromnym powodzeniem i do komisji zostało oddanych kilkadziesiąt prac. W niektórych klasach brało udział prawie 100 % uczniów. Prace były bardzo pomysłowe i starannie wykonane. Pojawiły się różne techniki plastyczne: rysowanie kredkami, malowanie farbami, wydzieranki, wylepianki, techniki stempelkowe, kolaże.

Zostali wyłonieni zwycięzcy I, II i III miejsca, ale prac zasługujących
na uwagę było bardzo dużo, więc wręczono również
wyróżnienia.
Zwycięzcy oraz wyróżnieni otrzymali nagrody, a także pamiątkowe dyplomy. Nasze „podium wygranych” zostało zamieszczone w galerii zdjęć. Tam także można zobaczyć jesień widzianą oczami uczniów oraz przeczytać co o jesieni wiedzą i sądzą trzecioklasiści.  Zapraszamy
😊