Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SLEEVEFACE - czyli ubierz się w książkę

 

Maj to miesiąc książek i czytelnictwa. Z tej okazji biblioteka szkolna wraz z Samorządem Uczniowskim ogłosiła konkurs fotograficzny SLEEVEFACE - czyli ubierz się w książkę.

W sleeveface potrzebna jest jedynie wyobraźnia i aparat. Dobra zabawa gwarantowana! Celem konkursu była popularyzacja książki i czytelnictwa, rozwijanie zainteresowań i możliwości twórczych, zachęcanie do fotograficznych poszukiwań i rozwijania zmysłu obserwacji.

W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-8, którzy wykazali się niezwykłą kreatywnością i wyobraźnią.


I miejsce zajęli Michalina M. kl.4b oraz Maksymilian M. kl.6a

 II miejsce zajęły Anna P.  kl.4b oraz Sara C. kl.7b

III miejsce zajęła Anna J.  kl.7b

Wyróżnienia otrzymali :

Maksymilian P. kl.4b,

Remigiusz P. kl.4b,

Karolina K. kl.6c,

Robert P. kl.7b 

Giada W. kl.8a


Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu zdolności artystycznych .

Poniżej prezentujemy nagrodzone zdjęcia.

                                                            Sylwia Dubiel