Ślubowanie klas pierwszych!!!

14-10-2019 18:42 Samorząd Szkoły

W poniedziałek 14 października 2019 r. odbyło się w naszej szkole Uroczyste Ślubowanie Uczniów Klasy 1 a i 1 b. O godzinie 9.00 Pani Dyrektor powitała w sali gimnastycznej wszystkich pierwszoklasistów, ich rodziców oraz babcie i dziadków.

Każdy pierwszak został uroczyście pasowany na UCZNIA SP - 25 w Bielsku-Białej, za pomocą wielkiego, magicznego ołówka. Z niezwykłym przejęciem wszyscy ślubowali, że będą starali się być pilnymi uczniami, dobrymi kolegami oraz prawdziwymi Polakami, dumnymi ze swej Ojczyzny.

W części artystycznej dzieci, z wyjątkowym zaangażowaniem, przedstawiły w formie wierszy, piosenek i tańców, swój świat - ŚWIAT PIERWSZOKLASISTY.