Przejdź do treści Przejdź do menu

Sukcesy naszej uczennicy Anny Jarco w taekwondo

17-06-2022 17:32 Sport

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły- Ania Jarco z klasy 8b posiada sukcesy sportowe w taekwondo. Dla mniej wtajemniczonych wyjaśniamy- taekwondo to narodowy sport i tradycyjna sztuka walki Koreii . Taekwondo stanowi jedną z pełnoprawnych dyscyplin sportowych. 9 kwietnia bieżącego roku  Ania wzięła udział w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Juniorów i Juniorów młodszych w Jankowicach, które stanowiły pierwszą część eliminacji do Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych. Podczas udziału w tych zawodach udało się jej  zdobyć III miejsce w kategorii walk juniorek młodszych. Ania może się pochwalić również wcześniejszymi sukcesami tj. III miejsce
w Międzynarodowym Turnieju Mazovia Masters Cup
, który odbył się w Ciechanowie w październiku 2021. W turnieju startowało około 500 zawodników!

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!