Sukces uczennicy naszej szkoły w konkursie - ,,DZIEDZICTWO KULTUROWE REGIONU”

Na temat konkursu regionalnego i jego etapu szkolnego zorganizowanego przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej ,,Dziedzictwo Kulturowe Regionu – Konkurs Wiedzy o Bielsku- Białej już pisaliśmy.
Trzy najlepsze osoby udały się w październiku na etap II międzyszkolny , który odbył się w Bielskiej Szkole Przemysłowej. W zmaganiach na tym etapie jedna uczennica z naszej szkoły dostała się do ścisłego finału konkursu , który odbył się pod koniec października. Tam Malwina Wyrwicz z klasy 7a zaprezentowała się bardzo efektownie stając ostatecznie na 3 miejscu podium. Niedawno odbyło się uroczyste wręczenie nagród
dla laureatów konkursu w ratuszu miejskim lecz Malwina była w tym dniu na wycieczce klasowej
w Chorzowskim planetarium. W związku z tym przedstawiciel Towarzystwa Miłośników Ziemi Bielsko-Bialskiej zjawił się z nagrodą w naszej szkole.

Bardzo Serdecznie gratulujemy Malwince sukcesu doceniając wysiłek włożony w przygotowanie do tego wymagającego konkursu. Jednocześnie składamy organizatorom konkursu serdeczne podziękowania za trud organizacji tego typu zmagań międzyszkolnych w dziedzinie wiedzy regionalnej.

W imieniu swoim i Malwiny dziękujemy również za ufundowanie nagrody.

Zespół Wychowawców Świetlicy