Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka klas piątych

Dnia 27 listopada klasy piąte udały się na wycieczkę do Manufaktury Czekolady "Beskid Chocolate" znajdującej się w Węgierskiej Górce. Uczniowie mieli możliwość przyjrzeć się procesowi powstania czekolady rzemieślniczej.
Dowiedzieli się: skąd pochodzą jej ziarna, jak jest wiele ich odmian, jaką drogę muszą przejść, aby stać się produktem do wytworzenia słodkiego przysmaku...
Po ciekawej prelekcji uczestnicy zasiedli w specjalnej pracowni, aby stworzyć swoją autorską czekoladę.
Na fotorelację zapraszamy do galerii..