Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W miniony piątek 7 października 2022 obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Z tej okazji przygotowano stoiska z grami, układankami i książkami, które mogą pomóc w rozwoju umiejętności logicznego myślenia i poprawić rachunek pamięciowy naszych uczniów. Można było również zostać Ekspertem Tabliczki Mnożenia, wystarczyło jedynie prawidłowo podać wyniki kilku działań.
Korytarz zdobiły plakaty przygotowane przez naszych uczniów.

Zapraszamy do galerii..