Święto Tabliczki Mnożenia

07-10-2020 19:03 Konkursy przedmiotowe

Początkiem października w naszej szkole odbyło się Święto Tabliczki Mnożenia. Wzięli w nim udział uczniowie z klas trzecich oraz uczniowie klas 4 - 8. Wszyscy musieli się wykazać doskonałą znajomością tabliczki mnożenia.

Trzecioklasiści otrzymali kartę z 60 przykładami a tytuł "Mistrza klasy" otrzymał ten, kto w ciągu 3 minut wykonał poprawnie najwięcej przykładów.

Byli to:

Nadia
z kl. 3b

Przemysław z kl. 3a

Tytuł "Arcymistrza klas trzecich " otrzymała Natalia z kl. 3b,

która w podanym czasie wykonała wszystkie przykłady bezbłędnie!

W klasach 4-8 każdy uczestnik konkursu otrzymał zestaw działań z tabliczki i wygrał ten, kto wykonał najwięcej działań w ciągu minuty :) Mistrzem został uczeń, który miał najwięcej poprawnych działań w swojej klasie.

Arcymistrz to uczeń który wykonał wszystkie działania w ciągu minuty :)

Tytuł ARCYMISTRZA TABLICZKI MNOŻENIA uzyskał:

Konrad
z kl. 8b