Świętujemy Dzień Kobiet

8 marca - niech to będzie dzień radosny.

Życzymy wszystkim Paniom i Dziewczynkom:

dużo kwiatów i wiosny,

niech dla Was słońce  świeci,

uśmiech na twarzach gości, a w sercach radość.

Najlepsze życzenia składa Mały Samorząd klas 1-3

Tradycja obchodzenia Święta K
obiet sięga 1910 roku. Dzień ten jest obecnie oficjalnym świętem w wielu krajach europejskich – także i w Polsce. Symbolem Dnia Kobiet są kwiaty wręczane kobietom i dziewczynkom przez chłopców i mężczyzn.

W niektórych krajach (jak Rumunia) Dzień Kobiet jest równoważny z Dniem Matki, podczas którego dzieci ofiarują drobne prezenty swoim matkom, ale również i  babciom.

Z przymrużeniem oka:)

Świat damsko-męski w oczach trzecioklasisów!

W naszej szkole świętowaliśmy już od piątku. Chłopcy dla swoich koleżanek z klasy przygotowali miłe życzenia, słodkie upominki oraz kwiaty, a dla Pań  wykonali piękne laurki.

Życzenia dla dziewczynek

Było w tym dniu dużo radości i miłych niespodzianek.

10 marca - Dzień Mężczyzny

Drodzy Panowie -  Tatusiowie, Dziadkowie, Bracia, przyjmijcie najlepsze życzenia z okazji Waszego święta.

Dziewczynki z klasy 1a  nie zapomniały o swoich "małych" klasowych mężczyznach i przygotowały dla Nich drobne upominki.