Szkolne Koło Wolontariatu

02-11-2019 12:41 Ogłoszenia

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Szkolne Koło Wolontariatu przy SP 25 organizuje zbiórkę suchej karmy dla psów i kotów, używanych obroży, smyczy, szelek oraz używanych dużych ręczników i kocy dla psów. Zebrane dary zostaną przekazane do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Reksio" w Bielsku-Białej.

Jednocześnie nasza szkoła włączyła się do akcji charytatywnej dla Polaków mieszkających na kresach „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019”. Zbieramy nowe przybory szkolne (kredki, flamastry, zeszyty, bloki, papier kolorowy)

Zbiórka trwa od 04.11 do 08.11.2019r. Przedmioty na zbiórkę można oddawać wychowawcom lub wolontariuszom, którzy będą pełnić dyżur każdej przerwie na I piętrze.

Bardzo liczymy na wsparcie naszej akcji.