Przejdź do treści Przejdź do menu

Szkolne Koło Wolontariatu

22-11-2019 12:41 Ogłoszenia Wolontariat

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Szkolne Koło Wolontariatu przy SP 25 zorganizowało zbiórkę suchej karmy dla psów i kotów, używanych obroży, smyczy, szelek oraz używanych dużych ręczników i kocy dla psów. Zebrane dary zostały przekazane do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt "Reksio" w Bielsku-Białej.





Jednocześnie nasza szkoła włączyła się do akcji charytatywnej dla Polaków mieszkających na kresach „Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach 2019”. Zbieraliśmy nowe przybory szkolne (kredki, flamastry, zeszyty, bloki, papier kolorowy)

Zbiórka trwała od 04.11 do 08.11.2019r. Przedmioty na zbiórkę można było oddawać wychowawcom lub wolontariuszom, którzy pełnili dyżur na każdej przerwie na I piętrze.




Dziękujemy wszystkim rodzicom i uczniom, którzy włączyli się w zbiórkę darów na rzecz Polaków mieszkających na Kresach oraz dla bezdomnych zwierząt ze schroniska "Reksio".

139 osób włączyło się do naszej akcji. Zebraliśmy ogromną ilość artykułów szkolnych oraz karmy, koców i zabawek dla bezdomnych zwierząt.

Cieszymy się, że los potrzebujących ludzi oraz bezdomnych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły.