Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Szkolne Koło Wolontariatu

25-05-2021 7:30 Ogłoszenia WolontariatWspieramy hospicjum w ramach akcji „Pola Nadziei”

W niedzielę 28 marca 2021 r. młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu rozprowadzała palmy wielkanocne wykonane przez uczniów naszej szkoły. Złożone ofiary zostały przeznaczone na wsparcie stacjonarnego Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Udało się uzbierać kwotę 1514,70 zł.

Wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę i własnoręcznie wykonali palmy, serdecznie dziękujemy i dedykujemy cytat: „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” /F. Edwards/|