25-05-2021 7:30 Ogłoszenia Wolontariat

Wspieramy hospicjum w ramach akcji „Pola Nadziei”

W niedzielę 28 marca 2021 r. młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu rozprowadzała palmy wielkanocne wykonane przez uczniów naszej szkoły. Złożone ofiary zostały przeznaczone na wsparcie stacjonarnego Hospicjum im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Udało się uzbierać kwotę 1514,70 zł.

Wszystkim, którzy wsparli tę inicjatywę i własnoręcznie wykonali palmy, serdecznie dziękujemy i dedykujemy cytat: „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas” /F. Edwards/|