Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Szkolny Konkurs Fotograficzny „Kwiaty dla naszej mamy”

29-05-2019 19:35 Samorząd Szkoły

Szkolny Konkurs Fotograficzny

„Kwiaty dla naszej mamy”

 

I miejsce - Oliwia Popek

II miejsce – Krzysztof Kania

III miejsce – Maja Majdak

wyróżnienie:

Julia Kopciuch

Weronika Popek

Jan Gryboś

Gratulujemy zwycięzcom :)  

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie dziękujemy