Szkolny Konkurs Plastyczny - PORTRET MOJEJ MAMY

26 maja obchodziliśmy piękne święto - DZIEŃ MATKI. Na tą okazje Pani Urszula Szafran przeprowadziła szkolny  konkurs plastyczny dla klas 1 - 3 pod hasłem PORTRET MOJEJ MAMY

Prace konkursowe były piękne, a oto wyniki tego konkursu.

W kategorii klas pierwszych:

1 miejsce Antoni Kubica z kl. 1a , Oliwia Konieczny z kl.1a

2 miejsce Bianka Mieszczak z kl. 1a, Natalia Kosibor z kl.1a

3miejsce  Zuzanna Pankiewicz z kl. 1a, Ines Gębala z kl. 1a

wyróżnienia:

Zofia Trela, Szymon Wacławik.

W kategorii klas drugich i trzecich:

1 miejsce Aniela Kania z kl. 3a

2 miejsce Antonina Lasoń z kl. 2a

3 miejsce Marta Czopek z kl. 3a

wyróżnienie:

Maria Nycz z kl.2b

Zwycięzcom serdecznie gratuluję. Zapraszam do galerii prac.