Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

08-02-2019 19:27 Samorząd Szkoły

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PARTONIE
KS. JANIE TWARDOWSKIM

Z okazji rocznicy śmierci patrona ks. Jana Twardowskiego Samorząd Uczniowski zorganizował pisemny konkurs wiedzy na temat biografii księdza Jana Twardowskiego. Celem konkursu było przypomnienie uczniom 90 lat życia patrona szkoły. Z pewnością w ich pamięci pozostaną fakty z życia, urok spokojnej osobowości księdza oraz wiele pięknych obrazów poetyckich. Gratulujemy sukcesu i wiedzy o patronie, który kochał świat i ludzi.

• Zwycięzcami zostali:
  • I miejsce – Tomasz Legun kl. 7b
  • II miejsce - Julia Marszałek kl. 6a
  • III – Zuzanna Twardowska kl. 5c
  • wyróżnienie:
  • Marlena Berdarich kl. 4b
  • Filip Zięba kl. 5a
  • Marcel Bryzek kl. 7a
  • Kamila Tomaszczyk kl. 7b
  • Jakub Kensy kl. 8a
  • Antoni Kalita kl. 8b
  • Tobiasz Wąsik kl. 8b