Przejdź do treści Przejdź do menu

Konkurs Wiedzy o Patronie Szkoły

08-02-2019 19:27 Samorząd Szkoły

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O PARTONIE
KS. JANIE TWARDOWSKIM

Z okazji rocznicy śmierci patrona ks. Jana Twardowskiego Samorząd Uczniowski zorganizował pisemny konkurs wiedzy na temat biografii księdza Jana Twardowskiego. Celem konkursu było przypomnienie uczniom 90 lat życia patrona szkoły. Z pewnością w ich pamięci pozostaną fakty z życia, urok spokojnej osobowości księdza oraz wiele pięknych obrazów poetyckich. Gratulujemy sukcesu i wiedzy o patronie, który kochał świat i ludzi.

 • Zwycięzcami zostali:
 • I miejsce – Tomasz Legun kl. 7b
 • II miejsce - Julia Marszałek kl. 6a
 • III – Zuzanna Twardowska kl. 5c
 • wyróżnienie:
 • Marlena Berdarich kl. 4b
 • Filip Zięba kl. 5a
 • Marcel Bryzek kl. 7a
 • Kamila Tomaszczyk kl. 7b
 • Jakub Kensy kl. 8a
 • Antoni Kalita kl. 8b
 • Tobiasz Wąsik kl. 8b

Motto życia naszego patrona niech pozostanie w naszych sercach:

„Nie o poezję proszę, ale o zwykłą ludzką dobroć, większą od miłości”