Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

„Szkoły pełne Talentów”

14-09-2023 16:57 Ogłoszenia

Nasza szkoła po raz kolejny przystąpiła do kampanii społecznej Lidla „Szkoły pełne Talentów”.

Celem akcji jest rozwijanie talentów dzieci poprzez wzbogacanie szkoły w różne pomoce dydaktyczne.
Kampania ma również mobilizować lokalną społeczność do wsparcia działań szkoły.

Talenciaki można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, skanując z nich kod QR lub przynieść bezpośrednio do szkoły i wrzucić do specjalnego pudełka, które znajduje się przy wejściu do szkoły. 

Zachęcamy do udziału w akcji!