Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Szycie pacynek w 2b

Oczka z guziczków.. włosy z wstążeczki..
Uczniowie klasy 2b tworzyli podczas zajęć plastycznych pacynki m.in. ze skarpetek ;)
Wykazali się przy tym ogromną zaradnością i kreatywnością. Gotowe pacynki odegrały swoje role
w mini klasowym teatrzyku.
Gratulujemy pomysłów i zapraszamy do galerii.