Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Turnieju Piłki Nożnej „Żaki rządzą”

14-06-2023 10:02 Samorząd Szkoły Sport

W niedzielę, 4 czerwca na Stadionie Miejskim odbyła się 3 edycja Turnieju Piłki Nożnej „Żaki rządzą”.

W rozgrywkach piłkarskich wzięli udział uczniowie klasy 3a i 3b naszej szkoły.

Uczniowie SP 25 występowali pod nazwą: "FC Porto" i zajęli II miejsce w grupie :)
Oto skład reprezentacji naszej szkoły: Oliwier Sekuła, Patryk Ryłko, Kacper Moczek, Jakub Matuszczyk, Bartłomiej Herzyk oraz Filip Grzywna.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!