Uroczyste przekazanie komputerów

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi. ”

Jan Paweł II

Nasza szkoła wzbogaciła się o nowocześniejsze komputery do pracowni informatycznej.
Zostały one przekazane przez V Liceum Ogólnokształcące w Bielsku – Białej. W poniedziałek 18 marca na sali gimnastycznej odbyła się uroczystość podziękowania osobom, dzięki którym nasza szkoła otrzymała ten dar.

Pani Dyrektor Gabriela Grochowska powitała przybyłych gości, a byli to: Pan Piotr Kucia - Zastępca Prezydenta Miasta , Pan Marek Myśliński - Dyrektor V Liceum Ogólnokształcącego , Pan Sławomir Herma – Zastępca Dyrektora V Liceum Ogólnokształcącego, Pani Agnieszka Herma - Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu oraz Pani Dorota Mikołajczyk - Inspektor Wydziału Edukacji i Sportu .

Program artystyczny przygotowały klasa 3a i 3b pod opieką nauczycieli: Pani Sabiny Borskiej i Pani Bogusławy Lasoń. Dzieci zapewniły przybyłych gości, że  komputery, które szkoła otrzymała będą dobrze wykorzystane do pracy i zabawy, a uczniowie będą z nich korzystać często, ale mądrze.

Trzecioklasiści własnoręcznie wykonali również pamiątkowe upominki dla przybyłych gości,
które wręczyli w czasie uroczystości wraz ze słowami wdzięczności.

W naszej galerii można zobaczyć zdjęcia upamiętniające to wydarzenie.