Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024 - WRĘCZENIE NAGRÓD

20-06-2024 22:05 Samorząd Szkoły

Dnia 20 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024.
Pożegnaliśmy klasę ósmą, wręczone zostały nagrody książkowe dla uczniów z wyróżnieniem
oraz dyplomy za udziały w konkursach szkolny i międzyszkolnych.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy!


Na fotorelacje zapraszamy do galerii..