Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wiosenny Turniej Piłkarski klas I-III

WIOSENNY TURNIEJ PIŁKARSKI KLAS 1-3

2026

W tym roku turniej rozpoczął się już po świętach wielkanocnych a zakończył w połowie czerwca ze względu na warunki pogodowe i różne inne czynniki np. braki kadrowe drużyn
w pewnych momentach turnieju. Jednak szczęśliwie dobrnęliśmy do jego końca i możemy w tym fotoreportażu podać ostateczne jego wyniki.

Nasz szkolny turniej jak co roku miał na celu wyłonić najlepszą drużynę z klas najmłodszych ale również wyłonić reprezentację najlepszych naszych piłkarzy, którzy mieli wziąć udział
w miejskim turnieju piłkarskim ,,Żaki Rządzą”

Zmagania sportowe toczyły się jak do tej pory najpierw w dwóch odrębnych grupach czyli A i B gdzie klasy rywalizowały ze sobą każdy z każdym czyli wszystkie klasy A w jednej grupie zaś klasy B oraz klasa 2C w drugiej grupie.

Wyniki pojedynków grupowych

GRUPA A

KLASA 3 A - KLASA 2A 3:0

KLASA 3A - KLASA 1A 5:0

KLASA 2A - KLASA 1A 6:0

GRUPA B

KLASA 3B -KLASA 1B 7:0

KLASA 3B - KLASA 2B 2:0

KLASA 3B - KLASA 2C 8:0

KLASA 2B - KLASA 2 C 3:0

KLASA 2B- KLASA 1B 0:1

KLASA 1B - KLASA 2C 4:0

W grupie A najlepszą drużyną okazała się klasa 3A i to ona awansowała do wielkiego finału. Zaś w grupie B obrońcy tytułu również nie dali swoim rywalom szans i to klasa 3B uzupełniła stawkę finalistów. W meczu o brąz pocieszenia spotkać miały się klasy 1 B która okazała się ,,czarnym koniem „ naszego turnieju oraz klasa 2a po zajęciu 2 miejsca w swych grupach. Zaś o 5 miejsce rywalizować miały klasy z miejsc trzecich w swoich grupach czyli klasa 2B oraz klasa 1A

Mecz o miejsce piąte

Klasa 1A * klasa 2B 0:5

Mecz o trzecie miejsce

Klasa 1B * Klasa 2A 3:0

Finałowy mecz o pierwsze miejsce w turnieju

Klasa 3b * Klasa 3a 3:1

Zwycięzcą turnieju serdecznie gratulujemy.

Klasa 3 B odniosła 3 z kolei tryumf w tych rozgrywkach przechodząc tym samym do naszej ,,małej historii” jako drużyna która zdobyła mistrzostwo w każdej kolejnej klasie począwszy od klasy najmłodszej co nie było łatwym zadaniem a udowodniło wszystkim , że młodsi wcale nie są skazani na przysłowiowe ,,pożarcie” w starciu ze starszymi. W tym składzie też drużyna klasy trzeciej B przywiozła z miejskiego turnieju ,,Żaki Rządzą” po raz kolejny cenne brązowe medale o czym wspominaliśmy w innym sportowym doniesieniu.

Dziękujemy Wszystkim Uczniom za udział oraz dziękujemy serdecznie Wszystkim , którzy pomogli ten turniej zorganizować to jest Rodzicom Uczniów, Wychowawcom klas 1-3 , którzy zgodzili się na rozegranie części meczów na lekcjach wychowania fizycznego oraz Nauczycielom Wychowania Fizycznego.

Za każdą udzieloną pomoc i życzliwość Wszystkim z Państwa Serdecznie Dziękujemy 😊

Zespół Wychowawców Świetlicy