Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Własnoręczne pomoce dydaktyczne

28-03-2022 11:26 Samorząd Szkoły


Nic tak nie motywuje do pracy jak własnoręczne pomoce dydaktyczne :) Jeszcze lepiej, jeśli łączą
w sobie zabawę i naukę.
Klasa IV b stworzyła na języku angielskim piękne gry planszowe do nauki czasownika can
a następnie rozpoczęła zaciętą rywalizację..

Gratulujemy pomysłów!