Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wyjście do kina i na starówkę klas piątych

W środę 23 marca klasy piąte wraz z wychowawcami i opiekunami udały się do kina Helios. Po seansie uczniowie przeszli ulicami Bielska-Białej ,aby wysłuchać krótkich historii- Bielskiego Zamku Sułkowskich oraz zapoznać się na rynku z początkami miasta. Następnie zeszli podcieniami na Plac Chrobrego by delektować się słodkościami w legendarnych już ,,Delicjach".

Po słodkiej uczcie udali się na pobliski przystanek, aby autobusem wrócić do Cygańskiego Lasu. Trzeba przyznać, że pogoda dopisała.. :)

Zapraszamy do galerii