Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka klas ósmych

W piątek 24 marca 2023 roku klasy 8b i 8c wybrały się na pieszą górską wycieczkę na Magurkę. Wspinaczkę na szczyt rozpoczęliśmy ze Straconki, zielonym szlakiem.
Po drodze mogliśmy podziwiać piękną panoramę Beskidów. Słoneczna pogoda, świeże powietrze
i doskonałe humory towarzyszyły nam na całej trasie...