Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka klas piątych na Kozią Górę.

W poniedziałek 18 września korzystając ze sprzyjającej aury pogodowej klasy 5 wybrały się na wycieczkę na Kozią Górę.
Idąc zielonym szlakiem poszerzali swoją wiedzę zatrzymując się przy stacjach ekologicznych. Ostatkiem sił dotarli do celu, posilili się i ruszyli do zabawy oraz gry w piłkę.
Do szkoły wrócili cali, zdrowi i zmęczeni :)

Zapraszamy do galerii....