Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wycieczka klasy 5a

W dniu 8 listopada klasa 5 a odwiedziła " Fałatówkę" - muzeum Juliana Fałata w Bystrej. 

Uczniowie zapoznali się z życiem i twórczością artysty oraz poznali miejsca plenerowe Fałata.

Po wizycie w muzeum klasa wróciła spacerkiem do szkoły. Podziwialiśmy piękną jesień podczas wędrówki przez las. 

Pogoda i humory dopisały każdemu :)