Wycieczki, wycieczki, wycieczki....

W środę 2 czerwca klasy siódme wraz ze swoimi wychowawcami udały się na pierwszą, po tak długiej przerwie, wycieczkę. Ruszyliśmy  spod szkoły i leśnymi dróżkami dotarliśmy na Błonia. Tam mieliśmy czas na wspólne rozmowy, rozgrywki sportowe i upragnioną pizzę. Nic jednak nie ucieszyło nas tak jak towarzystwo. To, że mogliśmy być w końcu razem. Mamy nadzieję, że to nie nasza ostatnia wycieczka w tym roku szkolnym.

Klasa 6c wraz z wychowawcą także spędziła Dzień Dziecka na świeżym powietrzu. Dodatkową atrakcją oprócz śmiechu, dobrej zabawy i wspólnych rozmów, była smakowicie wyglądająca pizza.