Przejdź do treści Przejdź do menu

Wyniki konkursu "Bohunowa paleta"


XXIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Bohúňova Paleta 2020" został rozstrzygnięty. Założeniem konkursu jest popularyzacja i szerokie rozpowszechnienie twórczości P. M. Bohúňa.

Celem konkursu były subiektywne wypowiedzi artystyczne uczniów, na podstawie obserwacji rzeczywistości i budowanie głębszych relacji z otoczeniem.


W konkursie mogły brać udział indywidualni autorzy w wieku od 4 do 20 lat w swoich kategoriach wiekowych. 
Przyjmowane były prace na płaszczyźnie dowolnego formatu w kategoriach: malarstwo, grafika, rysunek, techniki różne (z użyciem różnych eksperymentalnych materiałów), fotografia, grafika komputerowa, prace przestrzenne.

Tegorocznym TEMATEM KONKURSU były  "ŚLADY CZASU" – "na upływ czasu nie można wpływać, czas pozostawia ślady na wszystkim – człowieku, ludzkiej twarzy, dłoni, oznacza rzeczy, zwierzęta, przyrodę, naszą planetę, ale także przynosi nowe zmiany w historii ludzkości i życiu indywidualnym".Uczennica naszej szkoły, Lena Sz. z kl. 3b, znalazła się w gronie laureatów. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Poniżej praca uczennicy: