Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wyniki konkursu "Moje aktywne ferie"

21-03-2024 9:23 Samorząd Szkoły Sport

W lutym nauczyciele wychowania fizycznego ogłosili konkurs fotograficzny "Moje aktywne ferie".

Oto wyniki:

I miejsce zdobyła Nikola Sekula z kl. 8a
II miejsce ex aequo Lena Sekta - Ćwikła z kl. 5a oraz Aurelia John z kl. 8a
III miejsce Igor Ormaniec - Olek z kl. 5a oraz bracia Maksymilian i Remigiusz Pieniążek z kl. 7b

Wyróżnienie zdobyli:
Nadia Byrdy z kl. 4b
Maja Napiórkowska z kl. 8a

Gratulujemy!!!