Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Wyniki konkursu plastycznego "Przerwane dzieciństwo"

02-10-2019 12:41 Samorząd Szkoły2 października, w środę,  odbył się apel porządkowy  Samorządu Szkolnego, na którym  zostały ogłoszone wyniki konkursu plastycznego "Przerwane dzieciństwo"Laureatami I miejsca zostały: Estera Z. i Julia J.

II miejsce zdobyła Giada W.

III miejsce zajęły: Julia M., Maja M. i Julia A. 

Wyróżnienia w konkursie otrzymali:

Maja B., Kaja C., Benedykt W.,  Oliwia P.,  Natalia S., Zuzanna M., Emilia Ś.Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.W czasie apelu został także zapowiedziany kolejny konkurs "100 słów o książce".