Zbiórka nakrętek

02-04-2021 9:26 Ogłoszenia Wolontariat

"Wolontariat, ten wspaniały fenomen naszych czasów,

powinien być żywy pośród was. (…)"

Dziękujemy za zebrane nakrętki!

Wszystkim Uczniom, którzy zaangażowali się w akcję zbierania nakrętek dla niepełnosprawnego chłopca bardzo dziękujemy. Akcja została przeprowadzona w dniach 8 – 12 lutego 2021 r. Zebrano ponad 280 kg nakrętek. Ojciec chłopca podczas ich odbioru wyraził wielką wdzięczność.

Informujemy, że zbiórka nakrętek będzie przeprowadzona jeszcze raz w maju.

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu - Urszula Michalska, Ewa Sych