Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Zimowo - świąteczny czas w klasach pierwszych.

Już od kilkunastu dni pierwszaki nie mogły doczekać się nadejścia zimy, a przede wszystkim wielkie emocje wzbudzały zbliżające się Święta Bożego Narodzenia.

Klasa 1a zaprojektowała stroje zimowe – najmodniejsze w tym sezonie.
Natomiast klasa 1 b w oczekiwaniu na zimę wykonała piękne śniegowe gwiazdki.

W zimowo świątecznej galerii można również obejrzeć mikołaje, renifery oraz aniołki
zrobione przez najmłodszych uczniów naszej szkoły