Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ŻYCZENIA DLA HOSPICJUMŻYCZENIA DLA HOSPICJUM

W przededniu Święta Zmartwychwstania Pańskiego  młodzież ze Szkolnego Koła Wolontariatu zaprojektowała i własnoręcznie wykonała kartki wielkanocne dla pacjentów hospicjum. Były to kartki imienne, które rozdała pacjentom  zaprzyjaźniona pani Psycholog z tamtejszego ośrodka. Za tę cenną inicjatywę dziękujemy Pani Alicji Popek – mamie Oliwii z klasy VIII b.