Samorząd uczniowski - klasy 4-8

Co słychać w naszej szkole?

Cele Samorządu Uczniowskiego:

• reprezentowanie ogółu uczniów i działania na rzecz społeczności uczniowskiej,
    • uczestnictwo uczniów w samodzielnym rozwiązywaniu własnych problemów oraz partnerstwo w stosunkach uczeń - nauczyciel w realizacji celów wychowawczych szkoły,
    • rozwijanie demokratycznych form współżycia, współdziałania uczniów oraz przyjmowanie współodpowiedzialności za jednostkę i grupę,
    • kształtowanie umiejętności zespołowego działania, wyrabiania samokontroli, samooceny i zdyscyplinowania,
    • dbanie o  dobre imię i honor szkoły oraz kultywowanie i wzbogacanie jej tradycji.