Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

BEZPIECZNE WAKACJE

21-06-2024 15:46

Wakacje to czas wypoczynku i zabawy na świeżym powietrzu. Pojedziemy nad morze, w góry, będziemy żeglować po jeziorach, zbierać w lesie grzyby. Nie możemy się doczekać swobody i radości letnich dni... 
Jednak wszyscy musimy pamiętać, że dobra zabawa nie zwalnia nas z obowiązku dbania
o bezpieczeństwo swoje, jak również innych.

Oto kilka kluczowych zasad do zapamiętania:WAŻNE TELEFONY:

112 - telefon alarmowy służb ratowniczych
997 - telefon alarmowy Policji
998 - telefon alarmowy Straży Pożarnej
999 - telefon alarmowy Pogotowia Ratunkowego
601 100 100 - telefon alarmowy WOPR
800 12 12 12 - Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka