Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Czwórbój lekkoatletyczny

09-05-2024 18:02 Samorząd Szkoły Sport

8 maja  uczniowie klas piątych i szóstych wzięli udział w drużynowym czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.

Czwórbój składał się z : biegu na 60 m, skoku w dal, rzutu piłeczką palantową i biegu na 600 m
( dziewczynki) i 1000 m ( chłopcy).

Uczniowie rywalizowali z zawodnikami z piętnastu bielskich szkół.

Przemysław Skrzypczak z klasy 6a wygrał w klasyfikacji indywidualnej chłopców.

Szkołę reprezentowali: Konstancja Dęga, Natalia Jakubas, Laura Kleczka, Anastazja Smarhun, Hanna Michalec, Paulina Gurgul, Helena Piecuch, Jan Kania, Dawid Firek, Przemysław Skrzypczak, Michał Ryczko, Mikołaj Ryczko, Kamil Soboszek.

Gratulujemy naszym reprezentantom sportowej postawy!!!