Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

DZIEŃ BIBLIOTEKI W KLASACH 1-3

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek obchodzimy 8 maja już od 1985 roku. Z okazji tego nietypowego święta uczniowie klas młodszych przynieśli do szkoły swoje ulubione książki. Prezentowali je w klasach, czytali fragmenty, aby zaciekawić swoje koleżanki i kolegów oraz zachęcić do wypożyczenia.
Dzieci wykonały również dowolną techniką ilustracje do wybranej książki.

Z okazji Święta Bibliotekarza Paniom Bibliotekarkom, które pracują w naszej szkole życzymy:-

     - uśmiechniętych i zainteresowanych literaturą czytelników
     - pachnących nowością książek
     - odkrywania literackich skarbów
     - radości z dzielenia się pasją czytania
     - oraz aby wypożyczenia biły rekordy, a drzwi biblioteki stale się otwierały😊

Na zdjęciach w galerii możemy zobaczyć, że dzieci bardzo lubią czytać i chętnie prezentują swoje ulubione książki.