Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Dzień Sportu

19-06-2024 17:44 Samorząd Szkoły Sport

19 czerwca w naszej szkole królował sport. Klasy od IV do VIII rywalizowały ze sobą
w następujących konkurencjach: piłka nożna( chłopcy), gra drużynowa "Dwa ognie" - dziewczynki,
bieg na 60 metrów oraz przeciąganie liny.  Uczniowie wykazali się sprawnością,  wytrzymałością i siłą, a przede wszystkim chęcią wygranej ;-)

Wszystkim uczestnikom Dnia Sportu gratulujemy zaangażowania i sportowej postawy pomimo trudów upalnej pogody.