Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

XXIX Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego

W sobotę 8 czerwca odbyły się XXIX Ogólnopolskie Dni Bezpieczeństwa, Kultury Ruchu i Ratownictwa Drogowego.
W tym roku Korowód był poprzedzony konkursem wiedzy o przepisach ruchu drogowego i ratownictwa medycznego.
Szkoły, które wzięły udział w w/w konkursie mogły wziąć udział w Korowodzie, pod hasłem 
"Szlakiem Bajek".
Dzieci pięknie się przebrały za różne postacie z bajek, wykazały się dużą inwencją :)