Ferie zimowe - półkolonia

Od 5-9 lutego w naszej szkole odbyła się półkolonia, w trakcie której było wiele atrakcji.
Uczestnicy spotykali się codziennie o godzinie 8.00 w świetlicy szkolnej. Następnie dzieląc się na trzy grupy przechodzili do swoich sal na drugie śniadanie i zaplanowane zajęcia, a było ich sporo.
W poniedziałek odbyły się warsztaty w Centrum Ekologicznym w Cygańskim Lesie.
We wtorek wyjście do kina, środa warsztaty tworzenia klatek filmu rysunkowego. Czwartek upłynął nam na zabawie w "Zabawowie", gdzie uczestnicy mogli zużyć nadmiar energii :) W ostatnim dniu dzięki uprzejmości Pani Joanny Markieton-Mordarskiej odbyły się warsztaty z pierwszej pomocy.

Na fotorelację zapraszamy do galerii...