Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

'GIGA LAURKA' dla STRAŻNIKÓW LASÓW

27-03-2024 0:00 Samorząd Szkoły

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji 'Cała Polska maluje GIGA LAURKĘ'
dla STRAŻNIKÓW LASÓW
.

Tylko w 2022 r. w Polsce odnotowano ponad 6900 pożarów lasów.
Dlaczego o większości z nich nie słyszeliśmy?
Ponieważ nasi STRAŻNICY LASÓW czuwają by się nie rozprzestrzeniały.
Chcemy im bardzo gorąco i wyjątkowo podziękować za ich pracę , tworząc GIGA laurkę
składającą się z tysięcy laurek namalowanych przez dzieci 
z całej Polski.

My wysłaliśmy 28 prac plastycznych, które staną się częścią największej na świecie GIGA laurki
dla STRAŻNIKÓW LASÓW.

Sylwia Dubiel