Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pierwszy Dzień Wiosny w klasach 4-8. "Mam talent".

21. marca rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. Tego dnia dzień równa się z nocą, która będzie coraz krótsza, a dzień coraz dłuższy. Ten kto jest znakomitym obserwatorem, ujrzy, usłyszy i poczuje wiosnę. Wiosna to przecież słońce, zielone pąki i pierwsze kwiaty, to świergot ptaków i powiew ciepłego wiatru.

W tym radosnym, wyjątkowym dniu w naszej szkole odbył się konkurs Mam Talent. Nie od dzisiaj wiadomo, że nasza szkoła to zagłębie niezwykle utalentowanych uczniów, co zostało udowodnione świetnymi występami wokalnymi, muzycznymi i tanecznymi.

Dzień ten był dla naszej społeczności niezwykły ze względu na wyjątkowego gościa - Panią Gosię Andrzejewicz, która nie tylko zasiadła w jury, nie tylko nam zaśpiewała, porywając do zabawy całą salę, ale rozdała też autografy i odpowiedziała na szereg pytań naszych uczniów.

To był niezapomniany dzień!