Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

Pola Nadziei 2024

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w ogólnopolskim programie Pola Nadziei ,
z którego dochód przeznaczony został na utrzymanie Stacjonarnego Hospicjum im.Jana Pawła II.

Dziękujemy wolontariuszom , uczniom i rodzicom za pomoc w realizowaniu tego szlachetnego przedsięwzięcia.