Szkolny turniej tenisa stołowego.

11-10-2024 14:01 Samorząd Szkoły Sport

W dniach 8 i 10 październik odbyły się turnieje tenisa stołowego klas 4-6 oraz 7-8 chłopców i dziewcząt.

W kategorii klas 4-6 chłopców:

I miejsce Arkadiusz Caputa klas 4b

II miejsce Dawid Firek klasa 6b

III miejsce Artur Kovtunenko Klasa 6a

W kategorii klas 7-8 chłopców:

I miejsce Bartosz Grabiński klasa 7b

II miejsce Bartosz Bernacki klasa 7b

III miejsce Krzysztof Nawiesniak klasa 8a

W kategorii klas 7-8 dziewcząt:

I miejsce Milena Rubinkiewicz klasa 8a

II miejsce Oliwia Ryszkiewicz klasa 7b