Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

„W eMOCjach jest MOC” czyli niezwykłe warsztaty muzyczne dla dzieci

W poniedziałek 25 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły pojechali do wspaniałej sali koncertowej Cavatina Hall, gdzie wzięli udział w wyjątkowych warsztatach muzycznych, zatytułowanych
„W eMOCjach jest MOC”.

Podczas tego niezwykłego spotkania z artystką i edukatorką Asi Miną, dzieci miały okazję poznać brzmienie instrumentów z różnych stron świata i przy ich użyciu pograć na emocjach, z emocjami
i o emocjach. 

Radość, smutek, strach czy złość – to znane uczucia, prawda?
A czy można je wyrazić również za pomocą dźwięków?
Dzieci przekonały się, że tak, że pod wpływem emocji można rysować obrazy, pisać wiersze, a także tworzyć piosenki, śpiewać i grać na instrumencie.
Wcale nie było to trudne zadanie i w dodatku okazało się bardzo ciekawe. Podczas zajęć, powstały niezwykłe utwory muzyczne, których autorami byli sami widzowie.
Wszyscy chcieli zaprezentować na scenie autorskie interpretacje różnorodnych emocji i przy okazji przekonać się, jak wspaniałą przygodą może być muzyka. Pobudzając swoją wyobraźnię i kreatywność można, było zgłębić tajemniczy świat odczuć i przekonać się, że:

                    wszystkie eMOCje są równie ważne, bo w eMOCjach jest MOC!