Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

X Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej

W dniu 15 marca 2024r. w Domu Kultury im. Wiktorii Kubisz odbył się X Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej.
Naszą szkołę 
reprezentowała uczennica klasy 7b Maria Szweda
Jury zwróciło uwagę na jej aktorski talent i zdobyła wyróżnienie wśród 50 uczestników.

Gratulujemy!!!